Autor: WIZData:  18.10.2017

Dr Ewa Rollnik-Sadowska otrzymała grant w konkursie MINIATURA 1

Dr Ewa Rollnik-Sadowska będzie realizować projekt badawczy w ramach grantu przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki, ze środków konkursu MINIATURA 1

 Autor: WIZData:  17.10.2017

Wschodnie Forum E-Biznesu EastBiz – co w branży e-commerce piszczy…

Po raz czwarty na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej i w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się Wschodnie Forum E-biznesu EastBiz – największa konferencja sektora e-commerce w północno-wschodniej Polsce.

 Autor: ŁNData:  16.10.2017

Nauka w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski - prof. Joanicjusz Nazarko w panelu dyskusyjnym z ministrem Gowinem

W ramach XXXV Dni Kultury Chrześcijańskiej w Białymstoku odbył się panel dyskusyjny pt. "Nauka w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski" z udziałem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosława Gowina. W dyskusji wzięli udział prof. Lech Dzienis, rektor PB oraz prof. Joanicjusz Nazarko z Wydziału Inżynierii Zarządzania, członek Rady NCBiR.

 Autor: RZData:  16.10.2017

2WORK - spotkanie konsultacyjne 17 października 2017 r.

Politechnika Białostocka realizuje projekt 2WORK - kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza edukacja Rozwój Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

 Autor: WIZData:  16.10.2017

Zimowa edycja EUD w 2017 r. w Białymstoku

Trwa rekrutacja na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. W tym roku uczniów 5. i 6. klas szkół podstawowych na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej zapraszamy w mury Politechniki Białostockiej.

 Autor: WIZData:  13.10.2017

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Wydziału Inżynierii Zarządzania

 Autor: JSData:  12.10.2017

IV Wschodnie Forum E-biznesu EASTBIZ

W dniach 13-14 października 2017 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz”. Jest to największa w północno-wschodniej Polsce konferencja dotycząca szeroko rozumianej branży e-commerce.

 Autor: WIZData:  10.10.2017

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Dziekan i Kolegium Dziekańskie Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej serdecznie zapraszają na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018.

 Autor: WZData:  10.10.2017

Rekrutacja na Studia Podyplomowe Coaching w biznesie, Studia Menedżerskie dla Inżynierów

Do 25 października 2017 r. potrwa rekrutacja na na Studia Podyplomowe Coaching w biznesie oraz Studia Menedżerskie dla Inżynierów.

 Autor: WZData:  05.10.2017

Rekrutacja - Studia Podyplomowe ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Trwa rekrutacja na XI edycję studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI. Celem studiów jest dostarczenie i poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz udoskonalenie umiejętności w zakresie problematyki zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji,