Autor: ERData:  16.02.2018

ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+

Na przełomie lutego i marca 2018 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

Autor: APData:  14.02.2018

Laureaci III edycji konkursu „Organizacja ucząca się”

W dniu 5 lutego 2018 roku w Białostockim Ośrodku Kultury - sali Kina Forum Pani prof. Joanna Ejdys Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania uczestniczyła w uroczystym wręczaniu nagród dla laureatów III edycji konkursu „Organizacja ucząca się”

Autor: JSData:  13.02.2018

Rekrutacja na XXVII edycję Studiów Podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Przyjmujemy zapisy słuchaczy na XXVII edycję Studiów Podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Istnieje możliwość dofinansowania kosztów studiów w ramach tzw. bonów szkoleniowych.

Autor: WIZData:  08.02.2018

JUŻ OD MARCA RUSZA DRUGA LETNIA EDYCJA EUD 2018 NA WYDZIALE INŻYNIERII ZARZĄDZANIA

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia prowadzone w letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Tak jak w przypadku edycji zimowej do uczestnictwa w zajęciach zaproszeni są uczniowie 5. i 6. klas szkół podstawowych

Autor: WIZData:  06.02.2018

STUDIA PODYPLOMOWE ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI - MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA ORAZ WYDŁUŻONA REKRUTACJA

Zainteresowanych studiami z dofinansowaniem mieszkańców Białegostoku, powiatów białostockiego i sokólskiego informujemy, że w dniu 09 lutego 2018 r. o godzinie 0:01 zostanie wznowiona rekrutacja do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” w ramach poddziałania 3.2.1 i poddziałania 3.2.2. Więcej informacji o możliwości dofinansowania na stronie

Autor: WIZData:  31.01.2018

Coaching w biznesie - Studia Podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Coaching w biznesie. Podstawową przesłanką uruchomienia studiów jest przekonanie o deficycie pracowników kompetentnych w prowadzeniu procesów coachingowych, zarówno wewnątrz organizacji, jak i skierowanych do osób indywidualnych.

Autor: WIZData:  30.01.2018

Rekrutacja na Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Inżynierów

Studia adresowane są do osób posiadających wykształcenie techniczne, przygotowujących się do pełnienia ról kierowniczych w różnego typu organizacjach. Celem studiów jest poszerzenie oraz zaktualizowanie wiedzy Słuchaczy z zakresu nowoczesnego zarządzania.

Autor: PBData:  29.01.2018

GoSmart nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018

Projekt GoSmart, którego liderem jest Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej uzyskał nominację do prestiżowego wyróżnienia – Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018. Projekt ma szansę na wygraną w kategorii “Innowacje w nauce i szkolnictwie wyższym”.

Autor: KHData:  29.01.2018

Dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki

Informujemy, że dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu Miniatura.

Autor: WIZData:  25.01.2018

Rozwojowe wakacje w Portugalii – FOR FREE!

…. czyli rekrutacja do szkoły letniej w ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2. Jeżeli realizujecie w zespole projekt B+R z celem komercjalizacji i potrzebujecie wsparcia w zakresie umiejętności biznesowych to ta wiadomość jest dla Was.