Autor: KPData:  03.10.2016

7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016) - podsumowanie

W dniach 21-23 września 2016 r. na Politechnice Białostockiej odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa 7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016). Organizatorami konferencji byli: Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM), International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering, Polska Akademia Nauk oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Autor: ACData:  01.09.2016

ACCA - prestiżowa kwalifikacja zawodowa na Wydziale Zarządzania

Od 2014 roku Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej prowadzi nową specjalność z egzaminami akredytowanymi przez ACCA - studia II stopnia

Autor: KDData:  12.08.2016

Chiny - Szkoła letnia - 20 studentów Wydziału Zarządzania i opiekun Dr Katarzyna Dębkowska w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology

5 sierpnia 2016 r. w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach odbyła się ceremonia otwarcia szkoły letniej logistyki organizowanej w ramach Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo -Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach.

Autor: ŁNData:  27.10.2015

Nano2trust zainaugurowany w Porto

Jak angażować europejskie społeczeństwa w dialog na temat szans i zagrożeń związanych z rozwojem nanotechnologii? – to pytanie przyświecało autorom projektu NANO2TRUST.