Autor: WIZData:  25.01.2018

Rozwojowe wakacje w Portugalii – FOR FREE!

…. czyli rekrutacja do szkoły letniej w ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2. Jeżeli realizujecie w zespole projekt B+R z celem komercjalizacji i potrzebujecie wsparcia w zakresie umiejętności biznesowych to ta wiadomość jest dla Was.

Autor: RZData:  23.01.2018

Students start 2WORK

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania rozpoczął się nabór do drugiej edycji projektu 2WORK - kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy.

Autor: MJData:  18.01.2018

AKADEMIA MŁODEGO SPEDYTORA

Akademia Młodego Spedytora to program kształcenia dedykowany studentom II stopnia logistyki Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, którzy chcą poznać praktyczne aspekty pracy na stanowisku spedytora.

Autor: WIZData:  16.01.2018

Pierwsza edycja EUD za nami. Z kolejną ruszamy w marcu!

W sobotę 13 stycznia 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia pierwszej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) funkcjonującego przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

Autor: WIZData:  09.01.2018

Instagram @wiz_pb

Zapraszamy na oficjalny profil Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej na Instagramie @wiz_pb

Autor: KHData:  05.01.2018

Ranking polskich naukowców

Europejscy naukowcy sporządzili listę najbardziej rozpoznawalnych naukowców z Polski. Z Politechniki Białostockiej w rankingu znajduje się 9 osób z czego 5 to pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania.

Autor: KHData:  21.12.2017

Dr hab. Ewa Glińska

Drogie Koleżanki i Koledzy, jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza Koleżanka Ewa Glińska w dniu 20 grudnia br. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych, dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

Autor: ELData:  21.12.2017

Spotkanie opłatkowe 2017

Dnia 20 grudnia 2017 r. o godzinie 14.30 na Wydziale Inżynierii Zarządzania odbyło się Spotkanie Opłatkowe. W uroczystości uczestniczyły władze Wydziału, obecni i byli pracownicy oraz studenci.

Autor: WIZData:  19.12.2017

Spotkanie Opłatkowe 2017 Pracowników i Studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania

W dniu 20 grudnia 2017 r. o godzinie 14.30 w budynku „Berlin” na Wydziale Inżynierii Zarządzania rozpocznie się wspólne spotkanie Opłatkowe Pracowników i Studentów naszego Wydziału.

Autor: AKData:  16.12.2017

Zespół beFORE na ECMT+

dr Anna Kononiuk, dr Alicja Gudanowska uczestniczyły w warsztatach badawczych pt. "Where do you go, entrepreneurship education? ECMT+ teacher training event". Wydarzenie miało m.in. na celu wymianę doświadczeń w zakresie nauczania przedsiębiorczości. Było również okazją do prezentacji dotychczasowych wyników projektu beFORE.