Autor: WZData:  15.11.2017

Bezpłatny kurs "Kompetencje menedżerskie dla inżynierów"

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Białostockiej na bezpłatny kurs "Kompetencje menedżerskie dla inżynierów".

Autor: EGData:  13.11.2017

Wizyta profesora Wen-Shai Hung z Tajwanu

W dniach 6-10 listopada 2017 r. Politechnika Białostocka gościła profesora Wen-Shai Hung z Providence University na Tajwanie, który przebywał na naszej uczelni w ramach programu „Erasmus+ kraje partnerskie”.

Autor: KHData:  08.11.2017

51. Zjazd Krajowy Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK)

W dniu 23 października 2017 roku odbył się 51. Zjazd Krajowy Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK).

Autor: PBData:  06.11.2017

Inauguracja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego na WIZ

100 osób zgłosiło się na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego na Politechnice Białostockiej. Oficjalna inauguracja odbyła się w sobotę, 4 listopada, na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Autor: WIZData:  03.11.2017

PILOTAŻOWY PROGRAM OCHOTNICZEGO SZKOLENIA STUDENTÓW – "LEGIA AKADEMICKA”

Ministerstwo Obrony Narodowej przywraca ideę ochotniczego szkolenia studentów. „Legia Akademicka” to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów.

Autor: WZData:  26.10.2017

Ostatnie dni rekrutacji - Studia Podyplomowe ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Trwa rekrutacja na XI edycję studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI. Celem studiów jest dostarczenie i poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz udoskonalenie umiejętności w zakresie problematyki zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji,

Autor: WIZData:  25.10.2017

KOLEJNE TRZY OSOBY OTRZYMAŁY GRANT W KONKURSIE MINIATURA 1

Z przyjemnością informujemy, że kolejnych trzech pracowników Wydziału Inżynierii Zarządzania, tj. dr Urszula Widelska, dr Andrzej Magruk i dr Krzysztof Stepaniuk uzyskało dofinansowanie projektu badawczego w ramach konkursu MINIATURA 1

Autor: BKData:  23.10.2017

Targi Pracy Politechniki Białostockiej

Kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Białostockiej odbędzie się w dniach 24-25 października 2017 r. na Wydziale Elektrycznym.

Autor: ŁNData:  18.10.2017

Rafael Popper na WIZ

Znany na świecie badacz i innowator odwiedził Wydział Inżynierii Zarządzania. Była to okazja do wymiany informacji na temat bieżących projektów naukowych oraz dyskusji o zagadnienia foresightu, kompetencji nowoczesnych menedżerów i polityki innowacyjnej.

Autor: WIZData:  18.10.2017

Dr Ewa Rollnik-Sadowska otrzymała grant w konkursie MINIATURA 1

Dr Ewa Rollnik-Sadowska będzie realizować projekt badawczy w ramach grantu przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki, ze środków konkursu MINIATURA 1