Kolo Naukowe Nauk Humanistycznych

Kolo Naukowe Nauk Humanistycznych

Koło Nauk Humanistycznych działające od 2009 roku zrzesza studentów z wszystkich kierunków istniejących na Wydziale Zarządzania. Pod przewodnictwem dr. Andrzeja Smolarczyka poruszamy każdy interesujący nas temat, dotyczący życia społeczno-gospodarczego. Naszym celem jest poszerzanie horyzontów intelektualnych, co osiągamy poprzez spotkania z ciekawymi osobami z Białegostoku jak i spoza niego, a także organizując różnego rodzaju spotkania autorskie oraz debaty dostępne dla każdego zainteresowanego.

Przewodnicząca
Marta Wacewicz

      

W ramach działalności Koła Nauk Humanistycznych prowadzimy systematyczne spotkania, które odbywają się w określony dzień tygodnia. Organizujemy spotkania autorskie z cenionymi pisarzami, historykami, filozofami oraz innymi znakomitymi postaciami. Niejednokrotnie mieliśmy okazję wziąć udział w pasjonujących wykładach przeprowadzanych nam przez naszych gości. Urządzamy wszelkiego rodzaju debaty, dyskusje oraz projekcje filmowe podczas, których swobodnie wymieniamy się myślami czy poglądami. Dajemy możliwość wypracowania własnego wszechstronnego spojrzenia na świat. Członkostwo w kole to też stałe zdobywanie doświadczeń i rozwijanie takich umiejętności jak współpraca w grupie, skuteczna komunikacja w zespole i umiejętności interpersonalnych.Działalność Koła Nauk Humanistycznych częstokroć sięga dalej niż mury Uczelni, bierzemy udział w różnorodnych konferencjach w różnych częściach Polski a także organizujemy wycieczki w wybrane przez nas miejsca (np. do Wilna).  

Dokładamy wszelkich starań by czas spędzony w Kole Nauk Humanistycznych przynosił niezapomniane wrażenia, dążył do rozwoju osobistego oraz dawał możliwość poznania nietuzinkowych ludzi."

W najbliższym czasie w ramach Koła planowane są dalsze spotkania i debaty z zaproszonymi przez nas gośćmi.