Wydział Inżynierii Zarządzania

Studenckie Forum Business Centre Club

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą działalnością do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Zajrzyj na nasz profil na Facebooku

A gdyby tak połączyć pasję, rozwój i działanie z młodymi ludźmi, którzy chcą wziąć swoją karierę we własne ręce, co otrzymalibyśmy?

Studenckie Forum Business Centre Club – organizację, choć to mało powiedziane.

Dla nas, studentów, to przede wszystkim szansa. Szansa na to, by już teraz rozpocząć naukę umiejętności, o których nie przeczytamy w podręcznikach. Planowanie, zarządzanie, a przede wszystkim współpraca – bo ta organizacja to przede wszystkim wyjątkowi ludzie.

Już od 20 lat działamy w 11 akademickich miastach Polski z sukcesem realizując projekty, które trafiając do różnych grup odbiorców promują przedsiębiorczość. Po co to wszystko robimy?

Bo jutro należy do ludzi działających od dzisiaj!

Działalność

Nasza działalność opiera się na dwóch głównych wymiarach: realizacji projektów i rozwijaniu się w jednym z czterech działów.

Jakie to działy?

• PR – czyli ci, którzy dbają o nasze portale społecznościowe, są w ciągłym kontakcie z naszymi partnerami medialnymi i opracowują wszelkie narzędzia promocyjne.
  • HR – im właśnie zawdzięczamy to, że co roku do organizacji trafiają ludzie, którzy naprawdę chcą działać. Wiedzą nie tylko jak rekrutować, ale też jak sprawić, by wszyscy – nowi, czy doświadczeni – dobrze czuli się w organizacji.
  • FR – tworzą go ludzie, których zadaniem jest pozyskiwanie funduszy. Formułują oferty sponsorskie, wnioski o środki zewnętrzne, a także pilnują, by pozyskane zasoby wykorzystać w jak najkorzystniejszy sposób
  • GRAFIKA – to oni wiedzą najlepiej co zrobić, by wszystko działało poprawnie. Obsługują nasze strony, narzędzia pracy, projektują grafiki, a nawet fotografują.

Jakie projekty?

• Przedsiębiorcza Kobieta – ogólnopolski cykl spotkań, na którym wspólnie wspieramy i inspirujemy do działania wszystkie kobiety, które chcą budować swoją wymarzoną karierę. Niezależnie od tego, czy są dopiero na początku swojej drogi, czy już postawiły wiele odważnych kroków w biznesie.
  • Festiwal BOSS – wydarzenie biznesowo-edukacyjne, na którym pojawiają się osoby, którym udało się osiągnąć swój sukces w biznesie. Przekazują oni uczestnikom całą swoją wiedzę, doświadczenie, a także rozmawiają z nimi osobiście, co tworzy znakomitą okazję do stworzenia nowych kontaktów biznesowych.
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości – trójetapowy konkurs organizowany wraz z Wydziałem Zarządzania Politechniki Białostockiej. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rozwiązują problemy ekonomiczne w formie case study. Pozwala im to na sprawdzenie się w roli menagera, lidera czy prezesa firmy, która często jest ich wielkim marzeniem.
  • Inteligencja Finansowa – to cykl spotkań, dzięki którym uczestnicy mają okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania. Jest to także ogromna szansa na kontakt z profesjonalistami w dziedzinie ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości.
  • Akcja Motywacja – na której poruszamy wszelkie tematy związane z rozwojem osobistym.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności